top of page

RODINA Z OSTROVA PALMERSTON (2024)
(52min, Réžia : Dominik Bari)

Predstavte si izolovaný ostrov uprostred Tichého oceánu kam zásobovacia loď chodí len raz za 5 mesiacov. Na ostrove žije iba 28 ľudí a takmer všetci sú príbuzní a zdieľajú dokonca aj rovnaké priezvisko.  Najbližšia civilizácia je vzdialená 2 dni loďou. Vitajte na ostrove Palmerston - na mieste kde životné tempo diktuje príliv a čas určuje slnko.

AUTIČKÁRI (2024)
(70min, Réžia : Dominik Bari)

Dokumentárny film Autičkári je jedinečným pohľadom do útrob organizovaného zločinu. Diváci budú mať jedinečnú možnosť nahliadnuť do kuchyne gangov, ktoré sa špecializujú na krádeže automobilov ako aj spoznať z blízka policajnú prácu.

OYMYAKON (2019)
26min, Réžia : Dominik Bari)

Dedina Oymyakon leží uprostred Tajgy na rieke Indigirga, asi 5300 kilometrov východne od Moskvy. Teplota tu v zime klesá až na neuveriteľných -70 stupňov celzia. Priemerná zimná teplota v Oymyakone je teda rovnaká ako priemerná teplota na povrchu planéty Mars. Rozhodli sme sa stráviť 1 deň s obyvateľmi tejto dediny, aby sme videli aké to je žiť na jednom z najdrsnejších miest na zemi.

LE METRO (2018)
(12min, Réžia : Dominik Bari)

Film Le Metro je portrétom muzikantov, ktorí sa prostredníctvom svojej hudby stali súčasťou jedinečnej atmosféry parížského metra. Film rozpráva o ich každodenných problémoch, ktorým musia v metre čeliť ako aj ich motivácii hrať.

bottom of page